Fotograf Ślub Śląsk Bielsko-Biała Zdjęcia dzieci, Fotografia ślubna, Fotografia ciążowa, Śląsk, Bielsko-Biała

Blog poświęcony fotografii portretowej, ślubnej, ciążowej i dziecięcej. Przykładowe sesje. Zapraszam!

Subskrybuj Posty [Atom]

poniedziałek, 12 kwietnia 2010

 

Mój mały mężczyzna ...

... skończył wczoraj 3 latka. Nawet nie wiem kiedy ten czas zleciał. Przecież jeszcze nie tak dawno położono mi na brzuchu 4kg szczęścia, mojego synka.
Dziś mój maluszek jest już małym mężczyzną. Najwspanialszym na świecie. Niesamowicie uczuciowym, wrażliwym ale i twardym oraz pewnym siebie. Potrafi postawić na swoim ;) Zawsze uśmiechnięty, wesoły a w oczach widać małego diabełka. Odgania wszystkie moje złości i smutki gdy nagle przybiega, przytula się i mówi "lubię z Tobą być... " I czegóż więcej pragnąć? :)DSC_0006m

DSC_0006m

DSC_0006m

DSC_0006m

DSC_0006m

DSC_0006m

DSC_0006m

Etykiety:

Komentarze:

Wszystkiego najlepszego :)

Aniu zdjęcia jak zwykle piękne, synek na pewno będzie Ci wdzięczny za uchwycenie tak ważnych chwil w jego życiu :)
ehh... sama czekam na takie przytulenie i "lubię z Tobą być"...
Pozdrawiam Agnieszka Lebida
 
Sto lat dla Solenizanta:)))
 
Cysta mamusia... Ja do swojego smyka mówię "słodziaku podobniaku". Ty do swojego również możesz, bo jakby skóra zdjęta z mamusi... :-)
 
Kurcze, jestem pierwszym mężczyzną komentującym po 3 kobietach. No to, żeby ratować gatunek męski i pokazać, że my również mamy uczucia i kochamy nasze dzieci powiem, że ja swoje pociechy nazywam „kotki tralalotki”. Mówiąc to zazwyczaj mocno przytulam je do siebie. Po takich chwilach uniesienia staram się przywrócić właściwy porządek i wypijam pół litra stołowej. Robię żonie scenę zazdrości i zaczynam przekabacać dzieci na moją stronę mówiąc moim skarbom jaka mama jest niedobra (zazwyczaj posiłkuję się niecenzuralnymi epitetami). Mówiąc im to staram się być jak najbliżej nich, żeby czuły mój śmierdzący oddech przesiąknięty tanią wódką. Dzięki temu nabierają właściwego dla danej sytuacji respektu i powagi. Na koniec profilaktycznie daję im paskiem przez tyłek (żonie również), drę się na całą okolicę nie szczędząc wulgaryzmów a następnie zasypiam w samych majtkach w fotelu. Rano wstaję i pytam „jak spałyście moje kotki tralalotki”?

Aniu, wszystkiego najlepszego dla Ciebie i rodzinki!
Tak się składa, że w czwartek 8 kwietnia moja żona miała urodziny a dzień później Maciuś kończył pięć lat! Weekend mocno imprezowy no i mamy Lego BEN 10!

Pozdrawiam
Tata Kot Tralalot
 
Paweł Ty nie jesteś normalny :D:D:D Uwielbiam Cię! ;)
 
Aniu:D może się powtarzam ale jesteś świetną mamą i kumpelą dla swoich dzieci:D
 
Aniu,wszystkiego najlepszego dla Szymka!
czas leci tak szybko...przecież niedawno w brzuszku go nosiłaś:)
 
Po pierwsez imie Szymon to moj faworyt, absolutna rewlelacja... po drugie ona ma tak piekne wlosy!!! Po tacie? ;) pozdrawiam Kaska
 

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]‹‹ Strona główna